0532 230 60 52‬ info@ulusoytesisat.com

Sıhhi Tesisat Döşeme, Bakım ve Onarım

Sıhhi Tesisat Demetevler Yenimahalle AnkaraANAHTAR TESLİM SU TESİSATI DÖŞEME, BAKIM VE TAMİRAT

Su tesisatı sektörüne su kaçağı tespiti hizmetini de ekleyerek çok özelleştirilmiş çözümler ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Evinizde veya iş yerinizde su kaçağı sıkıntısı ile karşılaştığınızda eskisi gibi artık dert etmenize gerek kalmamıştır.

Son teknoloji harikası cihazlarımız ile su kaçağı bulma hizmetini garantili olarak vermekte olan firmamız sizi sıkıntılardan net bir şekilde kurtarıyoruz.

Su kaçağı bulma ile de kalmayıp tıkanıklık açma cihazlarımız ile tuvalet, lavabo, kanal ve kanalizasyon gibi tıkanıklıkları garantili olarak açıyoruz.

Ankara ilimizin tüm ilçelerine hizmetimiz mevcuttur.

Yenimahalle Demetevler merkezli sıhhi tesisat firmamız, konusunda uzman personeli ile sizlere kaliteli ve garantili hizmet vermektedir. Kesinlikle her şeyden önce müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir firmayız.

Başlıca verdiğimiz hizmetleri sıralamak gerekirse;

Su kaçağı, kırmadan su kaçağı bulma, su kaçağı tadilat, su sızıntısı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, tuvalet açma,lavabo açma, kanal görüntüleme, kanal açma gibi su tesisatı alanında bir çok hizmet ile sizlere 1. sınıf kalitede hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Call Now Button