0532 230 60 52‬ info@ulusoytesisat.com

Logar ve Kanal Temizliği Ankara

Kanal Temizleme Logar Temizleme AnkaraKANAL TEMİZLEME ve TIKANIKLIK AÇMA

Zaman içerisinde kanallarda aşınmalar, kırılma ve çökmeler meydana gelir. Bunların yaratacağı tıkanıklar insanların başlarına büyük dertler açabilmektedir.

Demetevler logar açma firmamız modern ekipman ve aletleri ile gününü her saatinde logar temizleme hizmetleri vermektedir. Kanal tıkanıklığı açma talepleriniz için kanal açma firmamızı istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her saatte arayabilirsiniz.

Konut, apartman, restaurant, fabrika ve tüm işyerlerinizde pis su atıklarınızı ileten kanallar mevcuttur. Bu kanalların tıkanmasıyla etrafa pis kokular yayılabileceği pis su gibi baskınları da oluşup, binanızı kullanamayacak noktaya gelebilirsiniz. Kanal temizleme kanalların görüntülenmesi ve temizlenmesiyle sorununuz küçükse bile ileride oluşabilecek büyük tıkanıkları da engellemiş olursunuz.

Kırmadan, dökmeden, binanızın hiçbir noktasına zarar verilmeden kanalizasyon tesisatınızla alakalı tüm arızalarınızın kaynağını belirleyerek ekonomik bir şekilde çözüme ulaştıran firmamız hizmetinize hazır bulunmaktadır.

Demetevler Yenimahalle başta olmak üzere Ankara’nın tüm bölgelerine haftanın her günü, günün her saati kanal temizleme, logar temizleme, kanalizasyon tıkanıklığı açma, logar açma ve logar temizleme hizmetleri veriyoruz.

 

Call Now Button