0532 230 60 52‬ info@ulusoytesisat.com

Ankara Doğalgaz Tesisatı Döşeme, Bakım ve Onarım

Doğalgaz Tesisatı Ankara DemetevlerKALİTELİ VE UYGUN FİYATLI DOĞALGAZ TESİSATI

Daire İçi Doğalgaz Tesisatı

Daire kapılarında bırakılmış olan vanalardan itibaren ocak ve yakıcı cihazlar için yapılan tesisatların geçiş güzergahları belirlenip duvar geçiş yerleri delinmektedir. Daha sonradan kelepçeleri duvara sabitlenerek ölçüleri alınıp çelik borular kesilip dişleri açılır ve montajlama işlemi yapılır.

Ocak ve yakıcılığı bulunan cihazlar vana ve makaronlu Flex’lerinin montaj laması yapılmaktadır. Açılmakta olan duvar geçişlerinin alçıyla kapatılması sayaç bağlantı noktalarında bulunan test nipeli yardımıyla “U” manometreleri sayesinde test yapılır ve doğalgaz firması randevusuna kadar beklenir.

DOĞALGAZ PROJELERİ

Yapılı veya yapılmış olan tesisatların projelendirilmesi daire, bina, imalat ve ticarethanelerin değişik ve farklı şekilde olanları vardır.

Daire içinde,

Öncelikle daire içinde ve merdivenleri sahalığında olan mimarisi çizilerek daha sonra da yapılmış veya yapılmakta olan doğalgaz tesisatlarının mimari projeleri üzerine kuş bakışı şeklinde yerleştirilir. Daha sonra boru çelik tesisatları izometrik olarak ve çaplarının metrajları ve yükselişlerinin düşüş sistemleri belirtilerek çizilmektedir. Binalarda kaç daire olduğunu, ne kadar kat olduğunun ve adres abone bilgilerinin kapak bilgileri doldurularak doğalgaz firmasına onayı sunulur.

BİNA ANA KOLON TESİSATI

Ankara doğalgaz firması tarafından bırakılmıs olan servis kutuları itibari ile binada kullanılacak olan cihazların toplam tüketim bilgilerinin hesapları yapılarak boru bilgileri çıkarılır ve projeler hazırlanıp Yapılmakta olan kaynaklı kolon tesisatları imalatı için kat betonları karot ile açılıp kaynaklanarak tesisatı sabitlemek için konsolluma ve kelepçeleme sistemi ile kurulur. Kaynaklama imalatı tamamlanıp proje işlemleri yürütülmektedir.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Müşterilerin keşif talepleri telefon ile alınabilmekte ve randevu verilmektedir. Randevu günleri gidilip müşterilerin istekleri alınmaktadır.

Call Now Button