0532 230 60 52‬ info@ulusoytesisat.com

Boya ve Badana

Boya Badana Demetevler Yenimahalle ANKARABOYA BADANA ve SATEN BOYA İŞLERİ

Demetevler boya badana ustası arıyorsanız firmamız ile konuşmadan ve teklif almadan boya badana işlerinize karar vermeyiniz. Uzman kadromuz ile Ankara’nın tüm bölgelerinde boya ve badana hizmetleri veriyoruz. Demetevler merkezli ve boya badana işlerinde uzman firmamız her türlü boya ve badana işlerinizi uygun fiyatlar ile yapmaktadır.

Uzman kadromuz ile Ankara’nın tüm bölgelerinde boya ve badana hizmetleri veriyoruz. Bir odayı canlı, parlak ve dikkat çekici renklerle dekore etmek isterseniz, canlı renklerin odanın hacmini daraltıcı bir etki yapacağını unutmayın. Kırmızı, pembe, turuncu ve sarı istediğiniz vurguyu verir. Bu renklerden hareketli ortamlarda en iyi sonuçlar alınır.

Mutfağınızı veya bir kısmını bu şekilde dekore edebilirsiniz. Canlı ve parlak renklerin iyi duracağı diğer mekanlar, çocuk odası veya yemek odasıdır. Daha sakin ve yumuşak bir atmosfer arıyorsanız, yeşil, mor ve mavi bu tip bir etki yaratacaktır. Bu renkleri yatak odanızda veya çalışma odanızda da kullanabilirsiniz. Böylece, mekana geniş ve açıklık hissi veren bir etki de kazandırılmış olur.

Boya yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Su Bazlı Boya; Kullanıldığı Alanlar : İç ve Dış cephe uygulamalarında nem ve güneş etkilerine son derece dayanıklı bir üründür. Bunun yanı sıra ahşap ve ahşap ürünleri, sunta, mdf, beton, gazbeton , kara sıva, alçı sıva , alçıpan gibi beton ve ahşap esaslı yüzeylere dekoratif ve koruyucu amaçlı uygulanır.

Sentetik Bazlı Boya; Kullanıldığı alanlar: İç ve dış aksamlarda bina cephe dekoratif uygulamalarda , demir, metal ferforje , ahşap yüzeylerde , pas ve korozyon önleyici olarak kullanılması yanı sıra yarı mat ve yarı mat olmak üzere dekoratif bir boya çeşididir. Ahşap koruyucu astar ve verniklerde sentetik ürünler kullanılmaktadır.

Call Now Button