0532 230 60 52‬ info@ulusoytesisat.com

Ankara Çatı Aktarma, Çatı Onarım ve Çatı Yenileme

Çatı Aktarma Yenileme Tamirat AnkaraÇATI AKTARMA ve ONARIM HİZMETLERİ

Demetevler çatı aktarma firması olrak Ankara geneli himetinizdeyiz. Her türlü çatı onarımı işlerinde çatıcı ustalarımızla, uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz

Onarımı yapılacak çatının keşif işinden sonra doğru çatı onarımı elbette işini düzgün yapan ustaların doğru çatı onarım malzemelerinin seçimiyle mümkün olur.

Çatı onarımı yaptırmak istiyorsanız çatıcı ustasına ihtiyacınız varsa uzman kadromuz ile ve çatı onarım ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz

Çatı Aktarma çatı onarım, çatı tadilatı olarakta bilinen kiremit çatı tamiratları ve çatının yenilenerek ömrünün uzatılması uygulamasıdır.

Bu tamirat işleminde çatının su yalıtımı, ısı yalıtımı, yağmur oluklarının yenilenmesi ve izole edilmesi, çatı karkas onarımı gibi çatının tamamı elden geçirilir.

Çatı aktarma uygulamasında, çatının modeline ve bulunduğu bölgenin iklimine göre kiremit altı su yalıtımı yapılmalıdır. Kiremit altı su yalıtım örtüsü ve/veya levhaları kullanılır.

Ankara Yenimahalle Demetevler bölgesinde faaliyet gösteren firmamız Ankara’nın tüm bölgelerine çatı aktarma, çatı yenileme, çatı tamiratı hizmetleri vermektedir. Demetevler ve tüm bölgelere haftanın her günü günün her saati hizmet vermekteyiz. Demetevler çatı aktarma ustası firmamız Yenimahalle ve Ankara geneli çatı aktarma hizmetlerini uzman kadrosu ile vermektedir.

 

Call Now Button