0532 230 60 52‬ info@ulusoytesisat.com

Fayans Kalebodur ve Granit Döşeme

Fayans Kalebodur ve Granit DöşemeKALEBODUR SERAMİK FAYANS GRANİT UYGULAMALARI

Fayans ve seramik daha çok suyun kullanıldığı alanlarda şık bir görüntü sağlar. Fayans ve seramik banyolarımızın ve mutfaklarımızın vazgeçilmez parçalarından biridir. Her geçen gün yeni modeller çıkmaktadır. Evinize yada işyerinize en uygun seramik seçiminde yardımcı oluyoruz.

Eski model fayans çeşitlerini bir kenara bırakın aynı fiyatlarla alabileceğiniz bir çok modeller bulunmaktadır. Tabi fayans seçimiyle iş bitmiyor en güzel en kaliteli fayansı da alsanız katalogda baktığınız gibi duvarda durmuyor. İyi bir usta seçimi ile hayal ettiğiniz banyo ve mutfaklara sahip olabilirsiniz.

İşte bu aşamadan sonra devreye Firmamız giriyor. Firmamız modayı yakından takip ederek size en yeni seramik katalogları sunar. Fayans seçim işleminden sonra evinizi yıkıp dökmeden en iyi ustalarımız ile işçiliği en yüksek kalitede tutarak işinizi bitirme garantisi veriyoruz.

Fayans: Tuvalet,Banyo,Lavabo kenarlarının hijyenik ve görüntü güzelliği bakımından çok önemli bir elementtir. Firmamız sizlere yüzlerce çeşit fayans ve markalarla hizmet sunuyor. Lütfen isteklerinizi yöneticilerimize iletiniz.

Seramik: Seramik ev genelinin fayans tipi renkli elementlerle döşenmesi işidir. Seramik bu gün bir çok ülkede bulunan ve çok yaygın kullanılan bir elementtir. boyaci badana ustasi yüzlerce çeşit seramik ve markalarla sizlere hizmet sunmaya hazır. İstekler ve fiyatlar için bize ulaşın.

Fayanslar kaplama alanın önde gelen unsurlarından biri olarak birçok mutfak, banyo sahibinin dikkatini çekiyor. Özellikle fayans modelleri sayıca fazla olan firmalar bu alandan büyük gelir elde ediyorlar. Düzenli olarak sitemizi takip eden ziyaretçilerimiz sitemizin bakıma alınmadan önceki halinde yayınladığımız fayans modellerini hatırlayacaklardır.

Call Now Button